Slide background
Slide background
Slide background

WIĘCEJ INFORMACJI

Please leave this field empty.

Animacja

ANIMACJA

Radość, ćwiczenia, relaks, zaufanie do naszej kadry animatorów! Mamy dla Ciebie w ofercie tańce grupowe na plaży, turnieje sportowe przeznaczone dla miłośników piłki nożnej i siatkówki plażowej. Zachęcamy do korzystania z bogatego programu wypoczynku i animacji nie tylko w ciągu dnia, ale również po zachodzie słońca! Animatorzy przygotowują na każdy wieczór inny spektakl, pełen magii świateł, kolorów i muzyki. Na dzieci i dorosłych czekają fascynujące przedstawienia teatralne, zabawne popisy, musicale i kabarety, nie wspominając już o sympatycznych tańcach grupowych! Dla najmłodszych mamy baby show, podczas których mają szansę stać się prawdziwymi gwiazdami!

MINIKLUB

Mini klub zarezerwowany jest dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Stanowi doskonałą okazję do niezapomnianych wakacji dla najmłodszych gości Villaggio Turistico Rosapineta Sud! W towarzystwie kadry naszych niezawodnych animatorów maluchy będą budować zamki z piasku, pójdą na plac zabaw, zajmą się majsterkowaniem i wezmą udział w twórczych laboratoriach. Będą bawić się w poszukiwanie skarbów i tańczyć baby dance. Gwarantowana rozrywka na każdy gust!

SPORT

Villaggio Turistico Rosapineta Sud pomyślało o zabawnej i ożywionej działalności dla wszystkich miłośników sportu: minigolf, siłownia z wyposażeniem, ekscytujące turnieje sportowe, gimnastyka w wodzie i pływanie w basenie: od czego zacząć?!

Il browser che stai utilizzando è obsoleto e potrebbe non visualizzare correttamente le pagine di questo e altri siti